1. Czy muszę być zarejestrowanym klientem by móc dokonać zakupów?

Nie, posiadanie konta w sklepie nie jest wymagane. Można dokonać zakupów bez rejestracji. Klienci niezarejestrowani nie mają jednak możliwości sprawdzenia historii zamówień i podczas kolejnych zakupów będą zobligowani do ponownego podania wszystkich niezbędnych danych.

2. Jak dokonać rejestracji w sklepie?

W celu dokonania rejestracji w sklepie należy kliknąć zakładkę "Zaloguj się" znajdującą się na Stronie Głównej sklepu, a następnie "Założyć konto" podając wszystkie wymagane dane. Po zapisaniu danych konto w sklepie zostanie utworzone. Po zalogowaniu się istnieje możliwość edycji danych osobowych, dodawania danych adresowych, a także sprawdzania historii oraz statusu swoich zamówień.

3. Co zrobić w sytuacji, gdy zapomniałam/-em hasła do konta w Sklepie?

W przypadku, gdy zapomnimy swojego hasła, należy kliknąć w napis „Nie pamiętasz hasła?” i podać swój adres e-mail, który był użyty w procesie rejestracji. Na podany adres wysłany zostanie tymczasowy link do zresetowania hasła.

4. Czy mogę wycofać lub zmodyfikować złożone zamówienie?

Zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po jego złożeniu. Nie ma możliwości wycofania złożonego zamówienia ani jego modyfikacji. O rezygnacji lub zmianie można poinformować Biuro Obsługi Klienta poprzez Formularz Kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt z nami. Informacja ta spowoduje wstrzymanie wysyłki tylko w przypadku, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.

5. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Na termin realizacji zamówienia składa się zależny od Sklepu czas przygotowania zamówienia do wysyłki, a także zależny od Przewoźnika czas dostawy. Zamówienia wysyłane są ze Sklepu w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Czas dostawy do Paczkomatu Inpost lub Kurierem DPD, a także Darmowej Dostawy na terenie Gdyni i gm. Kosakowo wynosi standardowo od 1-2 dni roboczych.

6. Czy mogę sprawdzić status realizacji zamówienia?

Status zamówienia widoczny jest dla klientów zarejestrowanych w zakładce "Historia i szczegóły zamówień". Dodatkowo, podczas poszczególnych etapów realizacji zamówienia, klienci otrzymują generowane automatycznie wiadomości e-mail informujące o jego statusie.

7. Jakie są koszty dostawy zamówienia?

Koszt dostawy zależny jest od wyboru firmy przewozowej. Przesyłka kurierska kosztuje 10,90zł, przesyłka nadawana w Paczkomacie Inpost kosztuje 12,90zł. Dla mieszkańców Gdyni i gm. Kosakowo istnieje również możliwość darmowej dostawy do miejsca zamieszkania. Darmowa dostawa jest realizowana samodzielnie przez Sklep indyjski Haldee. Aktualne cenniki dostawy znajdują się na Stronie Głównej Sklepu w zakładce Dostawa.

8. Jakie są formy płatności za zamówienie?

Płatność za towar może być dokonana wyłącznie on-line poprzez przelew tradycyjny oraz płatności elektroniczne Dotpay. 

9. Jaki jest termin zwrotu towaru i zwrotu pieniędzy za odesłane produkty?

Klientowi przysługuje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu przez Sklep. Pieniądze wysyłane są na konto, z którego dokonano przelewu podczas składania zamówienia.